Cieśla szalunkowy/Zbrojarz - polska umowa - Szwecja - bez języka

Nasz klient, firma realizująca projekty na projektach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz mieszkaniowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Miejsce pracy: Szwecja - Kramfors / Boden.

Stawka: 140-150 SEK netto/h (firma zapewnia przejazdy i zakwaterowanie)

Zadania:

  • Wykonywanie prac zleconych pracownikom - roboty ciesielskie, zbrojarskie w fabryce oraz przy budowie mostów.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia,
  • Znajomość systemów Peri, Doka,
  • Umiejętność czytania rysunku - przynajmniej podstawy,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na polskiej umowie - oddelegowanie,
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
  • Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami,
  • Narzędzia oraz odzież,
  • Nie wymagamy znajomości języka - praca w polskich brygadach.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms "cieśla/zbrojarz Szwecja" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Boden (budowa mostów) / Mondi (fabryka papieru), zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 5 dni